Акція! При замовленні від 6000 грн - Безкоштовна доставка!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Без вихідних: 9:00-18:00
 

 

0
Мій кошик

Матраци бренду Denim

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Колекція Денім (Denim) представлена 7-ма моделями матраців.
Основні особливості колекції:
1.Стильний чохол з тканини стрейч з об'ємною прошивкою та ефектом «зима-літо»;
2.Посилений євроборт по периметру матраца;
3.Наявність моделей з блоком незалежних пружин та безпружинних матраців;
4.Гарантія на всі моделі – 3 роки;
5.Рекомендована навантаження на одне спальне місце -130 кг.
Денді (Dandy), Леві (Levi), Бермуда (Bermuda) – моделі з класичним пружинним блоком Pocket Spring.
Леві (Levi) - матрац, в якому застосовується піна "пам'яті" Memory Foam. Бермуда (Bermuda) - модель з ефектом 2в1, що досягається завдяки застосуванню шару латексованої кокосової койри з одного боку матраца.
Індиго (Indigo) – матрац, в основі якого використовується пружинна система «Pocket Hard», в ній на 17% збільшено кількість пружин. Ця модель має необмежену навантаження на одне спальне місце.
Скінні (Skinny), Капрі (Capri), Original (Оригінал) - безпружинні матраци. В основі моделей – блок ортопедичної піни. Матрац Капрі (Capri) – модель з ефектом 2в1, що досягається застосуванням шару піни Memory Foam з одного боку виробу.

Вся продукція компанії ЕММ ЮКРЕЙН обов'язково проходить перевірку в державних органах (Госпродпотребслужба - Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів) на підтвердження безпеки продукції для життя і здоров'я людини, а також її відповідність вимогам гігієнічних норм і ГОСТам. В результаті проведення спеціальних досліджень (радіологічних, токсикологічних, мікробіологічних, санітарно-хімічних, фізико-хімічних і т. д.) Видається санітарно-епідеміологічної експертизи (також його ще називають гігієнічний сертифікат або висновок СЕС), що підтверджує безпеку продукції.

 

Розгорнути
Вгору