Акція! При замовленні від 6000 грн - Безкоштовна доставка!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Без вихідних: 9:00-18:00
 

 

0
Мій кошик

Матраци бренду Artist

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

 Ця лінійка відрізняється наявністю в матрацах ортопедичної піни, розробленої на виробництві. Метою створення нового матеріалу було супереластичність, різну жорсткість, комфортність, підвищення довговічності. 
  Вимогливі покупці хочуть, щоб матеріали матраців відповідали сучасним гігієнічним нормам. У матеріалах це багато в чому залежить від вентиляції, повітропроникності. У процесі піноутворення утворюються осередки, їх розміри та товщина стінок можуть бути різними. Розміри осередків впливають на такі характеристики, як еластичність та здатність до деформації, відповідно і вентиляції матеріалу. Екологічність, міцність, гарні ортопедичні властивості – ось що потрібне нам від матраца. Створений матеріал, ортопедична піна, в складі матраців  ARTIST, відповідає цим вимогам, він виготовлений з дотриманням норм і відповідає сертифікації. Цей наповнювач підходить людям, схильним до розвитку алергічних реакцій. Нейтральний наповнювач для тіла підходить як дітям, так і дорослим. Піна в матрацах  ARTIST не виділяє шкідливих речовин та не має специфічного запаху.
 Піна адаптується під анатомічні особливості сплячої людини та знімає напругу з м'язів та суглобів. Якщо матрац складається виключно з моноблоку піни і не має пружинної конструкції , його можна легко скрутити для зберігання або перевезення. Ця можливість притаманна серії  ARTIST. Піна адаптується під анатомічні особливості сплячої людини та знімає напругу з м'язів та суглобів. Якщо матрац складається виключно з моноблоку піни і не має пружинної конструкції, його можна легко скрутити для зберігання або перевезення. Ця можливість притаманна серії  ARTIST. Штучний матеріал, ортопедична піна, зберігає первісні властивості до 20 років при правильному використанні. Але для того, щоб матраци  ARTIST прослужили довго, важливо вибирати спальний виріб у відповідність до вашої ваги та зростання.
Здійснюйте сушіння тільки сухим способом. Очистити поверхню матраца найлегше і бюджетніше за допомогою пилососа або спеціальною щіткою.
При тривалому зберіганні в скручуванні розгортайте матраци  ARTIST на короткий час.
Захищайте матрац від прямих сонячних променів та опалювальних приладів. Це необхідно для того, щоб уникнути висихання наповнювача та втрати його первісних властивостей.

 

Пропонуємо до вашої уваги нову колекцію матраців АРТІСТ ARTIST. Це п'ять моделей які відрізняються наявністю різних зон навантаження, що відповідає анатомічним особливостям людини. Матраци пружні, мають жорсткість від середньої до максимальної. Чотири моделі безпружинні, у скрученому вигляді за рахунок повітряних ортопедичних пін, які виконують різні функції. Модель PICASSO, крім ортопедичної піни, із наявністю незалежних пружин. Міцний бельгійський стрейч із стильним та трендовим дизайном. Тканина ніжна та приємна на дотик, міцна та зносостійка, не електризується та дарує додаткові нотки комфорту під час сну.
Гарантія на матрац 3 роки. А термін експлуатації – до 10 років.

Вся продукція компанії ЕММ обов'язково проходить перевірку в державних органах (Госпродпотребслужба - Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів) на підтвердження безпеки продукції для життя і здоров'я людини, а також її відповідність вимогам гігієнічних норм і ГОСТам. В результаті проведення спеціальних досліджень (радіологічних, токсикологічних, мікробіологічних, санітарно-хімічних, фізико-хімічних і т. д.) Видається санітарно-епідеміологічної експертизи (також його ще називають гігієнічний сертифікат або висновок СЕС), що підтверджує безпеку продукції.

Розгорнути
Вгору